Партнерам

Партнерам

Ми радо реагуємо на ініціативи, що допомагають нам зробити Кемп кращим!

Схема бартерного обміну добре знана практика співпраці над організацією івентів. 

З одного боку, у заходу є величезна кількість потреб, які можуть бути закриті тією чи іншою компанією професійно і якісно. З другого боку - на Кемпі збирається велика концентрація потенційно цільової аудиторії, що здатна оцінити, "зацінити", надати зворотній зв'оротній зв'язок та повністю відобразити зацікавленість/або навпаки специфічного ринку у вашому продукті. З третього боку - це ж фаново! Розіграші, воркшопи, демонстрації - насичують івент додатковими емоціями, позитивом, цікавістю!

Оргкомітет Кемпу запрошує до партнертсва компанії, чия діяльність пов'язана з такими напрямками діяльності:

1. Освіта та навчання

Длі різноманітних освітніх закладів Кемп - це прекрасна можливість надати можливість своїм учням відкрити двері до IT-комм'юніті, самовизначитись серед потоку технологій, поспілкуватися з реальними роботодавцями та визначити свїй подальший кар'єрний план.

2. Технологічні сервіси та продукти

Програмне забезпеченя, сервіси, що орієнтовані на девелоперів різного рівня, продукти, що полегшують життя на різних етапах розробки, тощо. Ви можете знайомити вашу цільову аудиторію із своїми продуктами та отримувати живий фідбек від ринку.

3. Сервіси та продукти для душі і тіла :)

Заклади, коворкінги, турагенства, організатори активного і не дуже відпочинку - знайомтесь та налагоджуйте стосунки з потенційними клієнтами.

Будь-ласка, надсилайте ваші пропозиції щодо партнерства на e-mail: org.drupalcamp.kyiv@gmail.com