CodeSprint

CodeSprint

Отримайте максимальну концентрацію коду, фану та знань під час насиченого CodeSprint-а, що відбудеться в рамках Київ DrupalCamp 2018

Що це таке?

КодСпрінт - це де учасники конференції Drupal-спільноти матимуть можливість попрацювати над покращенням Drupal, виправити помилки ядра та контрібних модулів, навчитися контрибутити і, звичайно ж, спілкуватися у нашій дружній команді.

Як і минулого року, ми вирішила модифікувати структуру спринта і створити команди до того, як спринт розпочнеться, щоб люди мали змогу працювати не просто 8 годин в день спринта, а вже почати від часу приєднання до команди і до завершення спринта. Відповідно за декілька місяців було сформовано список команд по напрямкам, до якого вже приєднались люди і до якого можна приєднатись в будь-який момент.

Новачкам

Історично - новачки приходили на кодспринт і в результаті поневірянь цілого дня отримували 1-5 комітів в профіль на drupal.org. Це звісно мотивація, але явно недостатня, як свідчать відгуки минулих років.

Цього року напрямок новачків розширено і видозмінено. Якщо ви хочете спробувати себе чи не вперше в роботі з Друпалом, то цього року у вас буде шанс поспостерігати і прийняти участь в реальних проектах, які мають корпоративний рівень складності.

Для цього нижче в списку команд є перелік інформаційних документів, в яких можна зрозуміти як почати роботу з відповідним напрямком.

Для тих, хто взагалі вперше починає роботу з веб розробкою - навіть налаштування оточення для розробки може бути хорошим підгрунтям розуміння того, як працюють люди з Друпал. В цьому випадку не ставте перед собою великих цілей - якщо ви зможете за певний час налаштувати оточення і отримати робочу збірку відповідного проекту - це вже досягнення.

Базові вимоги щодо участі в КодСпринті

- Бажання приймати участь

- Активність

- Наявність робочого комп’ютера з Linux|OSX|Windows і процесором з підтримкою віртуалізації

- Встановлений набір програмного забезпечення

  1. Docker
  2. Virtualbox
  3. Git
  4. Composer
  5. php 7|5.6 - опціонально (якщо відсутня підтримка процесором віртуалізації)
  6. mysql server - опціонально (якщо відсутня підтримка процесором віртуалізації)
  7. Улюблений редактор коду (Бажано PHPStorm, free trial)